דניאל רובין | ענת מושקובסקי

דניאל רובין וענת מושקובסקי מגיעות ביחד ולחוד להופעה בחלוץ 33!

ענת מושקובסקי, זמרת-יוצרת, פסנתרנית וקלרניטנית.

משתפת פעולה בשנים האחרונות עם נדב הולנדר, נורית הירש, שלומי שבן, יוני רכטר, האחיות לוז ועוד.

אחרי שני מיני-אלבומים ששחררה ב-2017 (Happy as a Dog) וב-2019 (Lead & Clear) בהפקתו של שוזין, נולד פרויקט בצרפתית, המתהווה תחת ידיהם בלייבל החיפאי Ghostown Records.

הסינגל הראשון מתוכו, גרסת הכיסוי הצרפתית ל”ילדה הכי יפה בגן” זכה לאינספור השמעות בישראל ובצרפת, היה השיר המשוזם ביותר בישראל בסוף 2020, נכנס לפלייליסטים רבים, בין השאר לרדיו FIP הצרפתי, ונבחר לאחד משירי השנה המובילים של 88.

מושקובסקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש שמשלב חומרים באנגלית וצרפתית מהשנים האחרונות, ומופיעה תדיר ברחבי הארץ עם הרפטואר שלה ובשיתופי פעולה רבים.


דניאל רובין היא לא עוד זמרת יוצרת מיני רבות, עם טביעת אצבע ייחודית שכוללת כתיבה ישירה, לחנים מתוחכמים ושובים וקול שאי אפשר להתעלם ממנו.

ב2017 יצא אלבום הבכורה “כלום לא עובר על ידי” בהפקתו המוזיקלית של עמרי אמדו שצד לא מעט אוזניים של התקשורת והקהל

בקיץ 2019 יצא אלבומה השני, ״הסיפור בגדול״, הסינגלים מהאלבום התקבלו בחיבוק תקשורתי אוהד ונכנסו לפלייליסטים של 88, גלגלצ ותחנות נוספות. 

ביולי האחרון הוציאה את אלבומה השלישי ״האלבום שיעיר את אמא״, שעוסק בהתמודדות שלה עם התפרצות מחלת הנפש של אמא שלה, ומראה התמודדות אמיצה ומרגשת השזורה בלחנים מיוחדים ונוגים.

ענת ודניאל מגיעות לחלוץ להופיע יחד בפעם הראשונה אי פעם (למרות השילוב המתבקש), הן יבצעו שירים מהאלבומים של שתיהן ביחד ובנפרד.

כניסת קהל 2030 | מופע 2130

בקרו אותנו גם בפייסבוק

וגם באינסטגרם