דניאל רובין X קובארי

מופע אקוסטי משותף

הגיעה השעה לאחד כוחות. קובארי ורובין, זמרות יוצרות בולטות בסצינה המוזיקה המקומית, יוצאות לסיבוב הופעות משותף ברחבי הארץ. תחנה ראשונה: החלוץ בב״ש.

רובין שחררה בקיץ 2019 את אלבומה השני ״הסיפור בגדול״ שהתקבל בחיבוק תקשורתי אוהב, והסינגלים ״הסיפור בגדול״, ״טוב ורע״ והקאבר ל״הלילה״ נכנסו לפלייליסטים של 88, גלגל״צ ותחנות נוספות.

דניאל מצטיינת בכתיבה ישירה, לחנים מתוחכמים ושובים וקול שאי אפשר להתעלם ממנו. הופעה שהיא עונג אסתטי צרוף ורגש מתפקע, מגובה בהומור עצמי משובח ומנחם. השורה התחתונה הוא הקהל של רובין, שממלא מועדונים בכל הארץ והולך אחריה, ומוכיח עד כמה היא כובשת ומהפנטת מהשניה שפותחת את הפה. עם להקת מוזיקאיות מרהיבות מאחוריה, רובין מפיצה אור.

אביגיל קובארי, יוצרת ושחקנית, שחררה שלושה אלבומים עד כה שזכו לשבחים מהתקשורת עם להקתה ׳קובארי׳. רוקנרול מלודי על מצע התפרעות וכנות עם הרבה חוצפה ג׳ינג׳ית. אלבומה האחרון ״בת זקונים״ זכה לפרס אקו״ם, ושירים רבים נבחרו במצעדי סיכום שנה והושמעו בפלייליסטים כמו ״איילות״, ״פסים צהובים״, ״שתיים שתיים״ ו״אלול״- הסינגל הראשון שיצא בספטמבר האחרון. ההופעות של קובארי הן אירוע סוחף וחושני, מלאות באנרגיה מתפוצצת שסוחפת את כולם.

לכן אך טבעי ששתיהן חולקות קהל משותף – המתענג בין היתר על השפה העברית.

 הן יעלו על אותה הבמה עם אלכס משה (folly tree) וזיו זק, במופע שיאגד רגעים בהם הן לבד בייחודיותן ובשיתוף פעולה עוצמתי.

16.12.19

דלתות 20:30 מופע 21:30