וייב איש

וייב איש מגיע לחלוץ 33!

וייב איש (אור שושנה) בחר להקדיש את אלבום הבכורה שלו ״העלייה״ לרחוב העלייה ולדרום תל אביב. הראפר בילה את רוב חייו באזורים הפחות יפים של העיר, ובסביבה הלא פשוטה הזו, ההיפ הופ היווה מפלט.

הוא התחיל לעסוק בגרפיטי מגיל צעיר (כחלק מצוות 035 הידוע לשמצה), והתאהב בהיפ הופ המחתרתי של הרכבים כמו הוו טאנג קלאן, מוב דיפ וביגי. הצעדים הראשונים שלו כראפר היו עם ההרכב ״תלא מובב״ שהקים יחד עם שותפו לצוות קיד קופר, שאלבום הבכורה שלהם הכה גלים בסצנה כולה.

וייב איש יצא לדרכו העצמאית והצטרף לשיגולה רקורדס, לייבל ההיפ הופ שהוקם ע״י כהן@מושון ודי ג׳יי מש. אלבום הבכורה שלו כאמן סולו ״העלייה״ יצא רגע לפני הקורונה ובמהרה נחשב לאחד האלבומים הבולטים בז׳אנר ב-2020 וזכה לסיקור עיתונאי והסינגל ״ג׳ולי״ מתוכו אף נכנס לפלייליסט של גלגלצ. אחרי מופע השקה סולד אאוט בבארבי, וייב איש קנה את מקומו בתור פריצת השנה בהיפ הופ המקומי, וראפר שמיועד לרשת את מקומם של גדולים כמו פלד ורביד פלוטניק.

וייב איש לא נח על זרי הדפנה והוציא לאחרונה יחד עם המפיק העולה צוקוש את הפרויקט ״תזמון מושלם״, אי.פי של שירי קיץ/מסיבות בו הוא מארח חברים. הסינגל ״לא לא לא״ מתוכו הפך ללהיט טיק טוק עם אלפי שיתופים.

כיום וייב איש נחשב לאחד הראפרים המבטיחים בארץ ומעורר ציפייה לצעד הבא בדרך שהולכת להיות ארוכה.

להאזנה לאלבום ״העלייה״: https://click.helicon.co.il/vibeish

להאזנה לאלבום ״תזמון מושלם״: ​​https://play.helicon.link/Tizmun

דלתות 20:30 | מופע 21:30

בקרו אותנו גם בפייסבוק – https://www.facebook.com/halutz33

ובאינסטגרם –https://www.instagram.com/halutz_33