עטר מיינר

מיינר הוא זן חדש של מוזיקאי, שיוצר  מחוץ לתבניות המוכרות. סינגר סונגרייטר של עולם ההיפ הופ, שנמצא מאחורי הקלעים ובקדמת הבמה יחד.

אלבום הבכורה הנושא את שמו זכה לשבחים רבים וביקורות מהחמות והמפרגנות ביותר , מציג 16 שירים  שאותם כתב, הלחין והפיק אשר הפכו לפסקול של דור – אמנותי, אמיץ , מוטרף, שמתמודד עם בעיות קיומיות ושאלות על אמונה ואהבה.

כמפיק מתיך עטר  את התרבות וההוויה המקומית עם הנעשה בפופ ובהיפ הופ הבינלאומי, ובמגע הייחודי לו מכניס נשמה אל תוך ההפקה הממוחשבת..

כחלק מסצנה רותחת של מוזיקאים שפועלים על התפר בין המיינסטרים לשוליים, מיינר הוא קול בולט. באולפן בדאון טאון אלנבי הוא רוקח ביטים נוצצים, מוציא קליפים בתקציב עצמאי אבל לבוש בבגדי מעצבים.

במקביל לנוכחות שלו בשטח וברשתות, מצאו הסינגלים שהוציא מקום בגלגלצ וMTV והביאו את הסקרנות סביבו לנקודת רתיחה. הבעבוע הגיע לפיצוץ עם צאת האלבום בנובמבר 2018 , ביקורות מדהימות וטיפוס מיידי לצמרת מצעדי ההשמעות הדיגיטליות ומשם ישירות להופעת השקה במועדון הבארבי  שתיזכר כאחד משיאי השנה החולפת.

שימו לב כמה ביקורות! :

בשורה התחתונה, הופעת השקת האלבום הראשון של עטר מיינר הייתה לא פחות ממדהימה. היכולת של מיינר ליצור אלבום כל-כך מגובש וגם להגיש את השירים בלייב ברמה הזו בשלב כל-כך מוקדם בקריירה היא משהו שלא רואים כאן כל יום וגם לא כל שנה. הוא אולי הגיע אלינו מהצנרת, אבל נכון לכתיבת מילים אלו – הוא רק עולה.

זוהר צלח 10tv

” האלבום החדש של עטר מיינר הוא אחת הבכורות הכי מרשימות שנשמעו כאן בשנים האחרונות. הוא מצליח להישמע בינלאומי אבל לגמרי מכאן באותה נשימה, והוא מלא בהמנונים מקומיים ועדכניים”

מתן שרון, מאקו

” מיינר הוא נביא בעירו. כלומר בעיר תל אביב, או לפחות בחלק הדרומי־מערבי שלה. קהל ההיפ הופ של דרך יפו מאוהב בו – ביבוא הסאונד, בדיכאון העירוני, בשריטה.”

שי סגל, טיים אאוט

” עטר מיינר הוא נסיך ההיפ-הופ החדש, יושב על כס מלכותו, עטור סינתיסייזרים, כפתורים מהבהבים, מסביבו פזורים פתקים – רבעי שירים, שאולי בכלל הוקלדו ב-Notes של האייפון. איזה אלבום, אינעל רבאק!”

טל אורן, הארץ

את ” לתת לך” הסינגל הראשון מתוך האלבום אולי שמעתם בגלגלצ וראיתם ב MTV, או שיצא לכם לתפוס אותו בלייב בפסטיבל מטאור ואינדינגב, ועכשיו נוחת אלבום הבכורה שנושא את שמו.,16 שירים שהוקלטו בשנה האחרונה וכולל שיתופי פעולה מסקרנים עם מוזיקאים נוספים. 

רביעי | 8.1 | מופע עמידה | פ. דלתות 20:30 | מופע 21:30