רבע לאפריקה

רבע לאפריקה במסיבת פלאפל פופ בחלוץ 33 

כמה חיכינו!! והנה זה בא! רבע לאפריקה חוזרים לחלוץ33  בהופעת השקה לאלבום החדש “פלאפל פופ”!מה בתוכנית? מלאאא כיף, מלא גרוב, מלא וייב והופעה חדשה עם כל הלהיטים ושירים חדשים מהאלבום החדש! יש עניין!

על ההרכב:

רבע לאפריקה, ההרכב הישראלי המצליח, הספיק להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריו קהל מעריצים הולך ומתרחב בארץ ובעולם..

עם שורת סינגלים משובחים וקליפים ויראלים , ההרכב הופיע בכל תכנית טלוויזיה ורדיו בארץ ושיריו הפכו ללהיטים בתחנות הרדיו, פלייליסטים, מיליוני צפיות ביוטיוב מרחבי העולם, ריליסים במדינות שונות ואף 2 תקליטים ביפן.בשנתיים האחרונות רבע לאפריקה הופיעו בפסטיבלים גדולים בארץאירופהיפן, הד-ליין בפסטיבל זיגט (SZIGET) הגדול ביותר באירופה, ואפילו מול 100 שגרירי האו”ם. רבע לאפריקה שיתפו ומשתפים פעולה עם מוש בן ארי(מופע משותף)נצ’י נצ‘, קובי אוז, אריאל זילבר, דויד ברוזה, חנן בן ארי, אמדורסקי, יהודית רביץ, אולארצ’יק, אסתר ראדה, אבישי כהן ועוד.

בנוסף, שיחררו את השיר הרשמי של תאגיד השידור “כאן” (עם אליעד נחום), את שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה “כיפת ברזל”, את שיר הנושא של משרד החוץ בפרויקט יפן-ישראל ועוד.

האלבום החדש- “פלאפל פופ” מביא וממחיש את הגרוב ואת המהות של רבע לאפריקה – לרקוד כאילו אין מחר, לשחרר את הגוף ואת המחשבות ולהתמסר לגרוב ולקצב ולשמחת החיים.

רבע לאפריקה הם :יקיר ששון- שירה, סקסופון וגיטרות, אליסף בשארי- שירה ועוד, ירון מיטלמן- בס, רועי פרידמן- כלי הקשה, טל כוכבי- תופים, ארד ייני – חצוצרה. על הסאונד IBRH.


לינקים:http://www.Q2Africa.com/רבע לאפריקהhttp://bit.ly/Q2A-TRAILERתהביל תרבח – הקליפ הרשמיhttp://bit.ly/tahabilהלייבק – עם רביד פלוטניק (נצ’י נצ’)http://bit.ly/Q2A-LAYBACK

ניהול והפקה –  Southern Productions

9.7 | פתיחת דלתות 20:30 | מופע 21:30