רבע לאפריקה


אחרי שכבשו במות בכל הארץ ובעולם, רבע לאפריקה חוזרים לחלוץ לחגוג את החיים ולהביא את הגרוב בלי ציניות ובלי שטויות!


כל פעם שהם מגיעים אלינו זה מסיבה פסיכית והיא גם סולד אאוט. אז אל תחכו!

על ההרכב:
רבע לאפריקה, הרכב האתנו-גרוב הישראלי המצליח, מההרכבים היותר עסוקים ופעילים בשנים האחרונות הספיק לעבור קילומטראז’ מרשים מול קהל אוהב, להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריהם קהל מעריצים נאמן בארץ ובעולם.

מקצבים צפון אפריקאים, סולמות מקאם ערבי, והרבה ג’אז-Funk –  זה התמהיל המוזיקלי מאחורי רבע לאפריקה, אנסמבל רב תרבותי ושורשי, היוצר קולאז’ מוזיקלי מרומם נפש שלא משאיר את הלב והאוזניים אדישים, מזיז את האגן ופונה לצעירים, מבוגרים וילדים כאחד.

ההרכב הופיע וצבר קהל גדול גם בחו”ל בספוטים מרכזים בפסטיבלים נחשבים באירופה, יפן, ספרד, גרמני ועוד.
רבע לאפריקה שילבו ומשלבים כוחות עם אמנים רבים ומוכרים כמו מוש בן ארי, רביד פלוטניק (נצ’י נצ’), קובי אוז, דויד ברוזה, אולארציק, קרולינה, חנן בן ארי, אריאל זילבר, שאנן סטריט, אסתר ראדה ואבישי כהן.
צפו להופעה שלא משאירה אף אחד אדיש!!!

על ההרכב:

רבע לאפריקה, ההרכב הישראלי המצליח, הספיק להופיע כמעט על כל במה אפשרית ולסחוף אחריו קהל מעריצים הולך ומתרחב בארץ ובעולם..

עם שורת סינגלים משובחים וקליפים ויראלים , ההרכב הופיע בכל תכנית טלוויזיה ורדיו בארץ ושיריו הפכו ללהיטים בתחנות הרדיו, פלייליסטים, מיליוני צפיות ביוטיוב מרחבי העולם, ריליסים במדינות שונות ואף 2 תקליטים ביפן.

בשנתיים האחרונות רבע לאפריקה הופיעו בפסטיבלים גדולים בארץ, אירופה, יפן, הד-ליין בפסטיבל זיגט (SZIGET) הגדול ביותר באירופה, ואפילו מול 100 שגרירי האו”ם.
רבע לאפריקה שיתפו ומשתפים פעולה עם מוש בן ארי (מופע משותף), נצ’י נצ‘, קובי אוז, אריאל זילבר, דויד ברוזה, חנן בן ארי, אמדורסקי, יהודית רביץ, אולארצ’יק, אסתר ראדה, אבישי כהן ועוד.

בנוסף, שיחררו את השיר הרשמי של תאגיד השידור “כאן” (עם אליעד נחום), את שיר הנושא של סדרת הטלוויזיה “כיפת ברזל”, את שיר הנושא של משרד החוץ בפרויקט יפן-ישראל ועוד.

צפו להופעה שלא משאירה אף אחד אדיש וגורמת לתזוזות בלתי רצוניות של האגן

יקיר ששון- שירה, סקסופון וגיטרות, אליסף בשארי- שירה ועוד, ירון מיטלמן- בס, רועי פרידמן- כלי הקשה,
טל כוכבי- תופים, יונתן דסקל- קלידים, ארתור קרסנובייב– חצוצרה, ארד ייני – חצוצרה.

​www.Q2Africa.com

5.12 | דלתות 20:30 | מופע 21:30